Lampiņu virtene 25 m Stikla vāzes Galdauti Austrumu laternas

Galda spēle Monopols "Šeit un Tagad: Pasaules izdevums"

Nomas cena: 8,00 €
galda spele monopols pasaules izdevums 1
galda spele monopols pasaules izdevums 2
Apraksts

 

Planētas vispopulārākā spēle paplašinās. Miljoniem cilvēku no visas pasaule balsoja par iemīļotākajām pilsētām, un tagad, lai kur būtu Jūsu mājvieta, varat spēlēt "Monopolu" pasaules mērogā. Apceļojiet zemeslodes lielākās pilsētas, slēdzot darījumus par miljoniem "Monopola" dolāru! Ceļojot būvējiet mājas un viesnīcas, kuru formu ietekmējušas celtnes visā pasaulē - no kleķa būdiņām līdz debesskrāpjiem.

Noskaidrojiet kuras pilsētas balsošanas rezultātā atzītas par vislielākajām! No iespēju un sabiedriskā fonda kartītēm spēlējot uzziniet interesntus faktus par planētu! Vai zināt, kurā valstī ir visvairāk velosipēdu vai kurš irvisdārgākais makslasdarbs, kāds jebkad radīts? Atklājiet kādi iedvesmas avoti visā pasaulē ietekmējuši spēles figūru, māju un viesnīcu formu!

24 spēles figūras no visas pasaules. Kuras sešas nejauši izvēlētās ir kārbā? Slēdz darījumus un norēķinies par tiem elektroniski! Ir taču 21.gadsimts.

Spēles komplekts: spēles laukums, bankomāts, sešas nejauši izvēlētas spēles figūras, 28 īpašumtiesību kartītes, 16 iespēju kartītes, 16 sabiedriskā fonda kartītes, sešas "Monopola" bankas kartes, 32 mājas, 12 viesnīcas, divi metamie kauliņi un spēles noteikumi. Paredzēta 2 - 6 spēlētājiem. Iesaka sākot no 8 gadu vecuma. Spēle latviešu valodā.